MÖBLER / Bord / Soffbord 9144502
nr 914 4502
Soffbord
NK, Stenskiva, 50/60-tal, längd: 110 cm, höjd: 50 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:58:15
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr